fbpx
DUŠEVNÍ A FYZICKÁ POHODA

Uzavři propast mezi tím, kde jsi dnes – a kde bys chtěl být.

  • Přejete si zbavit se stresu, strachů či obav a nevíte jak?
  • Máte pocit, že bojujete snad s každým a lidé vám nerozumí?
  • Nemůžete v noci spát či se často budíte?
  • Sžíráte se pocity méněcennosti, pochybnostmi o sobě, jestli jste „dostatečně dobří“ – v práci, doma, ve vztahu k dítěti?
  • Opustil vás partner, už několikátý v řadě, a Vy nechápete, kde se děje chyba?
  • Chtěli byste ztratit nadváhu a zkusili jste již vše možné a stále nic nezabírá?

PŘEDÁVÁM, CO OPRAVDU FUNGUJE

Základem mé práce je kombinace metod, které jsou nejúčinnější pro nalezení a vyřešení duševních či fyzických příčin problémů a které jsou užitečné pro docílení pozitivní změny v životě. Teprve po nalezení a vyrovnání toho, co nefunguje či škodí, se člověk může posunout dál v životě a zaměřit se na své cíle.

Mnohokrát jsem si ověřila, že vše, co předávám ostatním, posouvá jejich soukromí i práci k lepšímu. V mé práci se odráží mnohaleté zkušeností a stálá práce na sobě.

Pomocí kombinace metod kineziologie a koučinku dokáži odstranit příčiny rozmanitých problémů.

Ve své praxi rovněž pracuji s lidmi po traumatech psychických i fyzických, jako jsou úrazy, nemoci, rozchody či rozvody, úmrtí a další. V těchto pro klienta náročných situacích pracuji pomocí kineziologie, arteterapie, koučinku a duševní jógy. Snažíme se s klientem najít rovnováhu, víru v sebe, objevit znovu světlo a smysl v životě.

JAK SEZENÍ PROBÍHÁ ?

Sezení probíhají 50-60 minut a počet sezení je různý dle zadání.

  1. Na začátku se seznámím se situací, definujeme si problém a požadovaný cíl či změnu. Úvodní sezení proto většinou probíhá déle (90 minut).
  2. Dle zadání si řekneme pravděpodobný počet sezení. Můžete chtít nalézt motivaci k jednomu kroku, pak může být sezení jedno či dvě, chcete-li změnit či vyřešit hlubší témata 3 – 5  sezení.
  3. Dále probíhá samotný proces, který má 2 důležité aspekty:

Zbavení skrytých příčin („uklizení“ od emocionálních bloků) a případné upravení proudění energie v těle dle potřeby.

Definování a „zakódování“ nových modelů, nových možností – nastartuje se samouzdravovací schopnost těla, podpoří se regenerační procesy, které pomáhají při fyzických i psychických obtížích.

***

Neváhejte mě kontaktovat ...
CHCETE-LI SE OBJEDNAT ČI MÁTE-LI NĚJAKÝ DOTAZ, VYPLŇTE FORMULÁŘ NÍŽE. BUDU VÁS KONTAKTOVAT CO NEJDŘÍVE NA UVEDENÝ E-MAIL.