fbpx

 

Jak kineziologie probíhá?

Proces kineziologie probíhá cca 60 až 90 minut a počet sezení je různý. Můžete chtít najít zdroj stresu a stres snížit nebo nalézt motivaci k jednomu kroku a sezení pak může být jedno či dvě. Chcete-li zlepšit nějakou oblast či odstranit hlubší problém většinou 3 – 5 sezení.
V systému kineziologie One Brain® používám tzv. svalový test. Svaly reagují na negativní informace oslabením nebo napětím. Každý fyzický nebo psychický problém se projeví na svalovém napětí. Mozek si uchovává všechny zážitky od narození po současnost. Tím se dopracuji k potřebné informaci a díky tomu jsem schopna odhalit i problémy zasunuté hluboko v podvědomí. Pomocí odpovídající korekční techniky pak blokádu jemně, avšak účinně odstraním (cviky, pohyby, akupresura, barevná terapie, světelné působení aj. dle potřeby…) Obnoví se tok energie a organismus se tak může navrátit do rovnovážného stavu. Na konci sezení klient většinou cítí úlevu.

 

CENÍK  – KINEZIOLOGICKÁ PORADNA – platný od 20.5.2023
Jedno sezení – cca 60 až 90 min 1.200 Kč
Děti jedno sezení – cca 60 minut 1.000 Kč

PŘEOBJEDNÁNÍ

Pokud se nemůžete dostavit v dohodnutém termínu, informujte o tom nejpozději 24 hodin předem telefonicky či sms na číslo 739456163.

STORNO POPLATEK

Pokud se objednáte na kineziologii, je rezervace termínu závazná a lze ji změnit nejpozději 24 hodin předem. Jinak je účtován storno poplatek ve výši objednané procedury. Pokud se jedná o dárkový poukaz – poukaz propadá.

V každém týdnu volají náhradníci na volný termín, kteří by velice rádi obsadili volné místo, proto je škoda, pokud mi klient nedá dřív vědět a blokuje prostor studia a můj čas, který jsem mohla věnovat jinému klientovi.

 

Firemní koučink: 3.000 Kč/sezení 60 minut (dle počtu sezení a účastníků z firmy).

Objednat se můžete také přímo na emailu: Lada@mamvolbu.cz