fbpx

KOUZLO LÁSKY

Tajemství cesty ke šťastné lásce ve třech krocích

Existuje kouzlo lásky? ANO a je dost podobné mávnutí kouzelného proutku… Již po pár sezení s kineziologem se Vám milostný život může zharmonizovat doslova před očima! V následujících několika krocích pochopíte, proč je kineziologie tak účinná.

1. Revize vztahů

Nejprve je dobré si vzpomenout na vaše milostné zkušenosti a prožitky ve vztazích. Tato vztahová minulost se ve vás totiž zapsala jako vzorec toho, jak věci na světě chodí, co je pro vás dobré, co si zasloužíte či co je pro vás „k mání“.

Nepříjemné zkušenosti z minulosti mohou blokovat, aby vztah probíhal pozitivně či abyste si našli nového partnera či partnerku.

Milostný partner je pro nás ten, který je nám nejblíže, mnohdy proto nedokážeme zpochybňovat názory, které nám o nás předkládá. Za čas se s názory na naši osobu ztotožníme a přijímáme je nevědomě jako vlastní osobní vzorec pro naše následující lásky a vztahy.

Mnohé situace se ve vztazích opakují, lidé často naráží na podobné typy partnerů, nebo jejich vztahy končí stejně či s obdobnými pocity.

2. Změna vnímání sebe sama a svého okolí

Zbavit se osobních vzorců a změnit vnímání sebe sama a svého okolí není jednoduché. Většina lidí se proto spokojí s faktem, že si nakonec za životního partnera či partnerku vybrali osobu až nápadně podobnou svému otci či matce.

Právě změna myšlení a vnímání sebe a okolí je podstatnou pro to, aby se váš sen o šťastné lásce stal realitou. Výborné je využití metody Kinezilogie One Brain, která pracuje s reakcí svalů v těle a umí tak nacházet příčiny rozličných problémů. Váš mozek si všechny události v životě pamatuje a ví přesně, co vše je příčinou vašich nezdarů ve vztazích. Díky tomu, že mozek reaguje na citlivá témata oslabením svalů v těle, je možné v rámci metody kineziologie zjistit, co vše ovlivnilo současnou situaci, kam až sahá příčina problému, a problém odstranit.   Více o metodě kineziologie >>

Díky metodě kineziologie se můžete dostat přímo k příčině vašich nezdarů, zbavit se minulých stresů a vytvořit pilíře pro vysněný šťastný vztah.

3. Odblokování minulých negativních zkušeností změní vaši budoucnost

Výsledkem kineziologického odblokování vašich minulých negativních emocí, je až zázračná změna ve vašem současném životě. V přítomnosti již necítíte stres na dané téma, pryč jsou bloky a vnitřní omezení, přistupujete jinak k sobě i k vašemu okolí. Vaše vztahy s okolím se proto mění, přistupujete k partnerovi či partnerce pozitivně či jste otevřeni novému vztahu. Lidé ve vašem okolí změnu vnímají a mění k vám svůj postoj a chování. Vaše pocity v přítomnosti ovlivňují, co se vám bude dít v budoucnosti – měníte proto i vaši budoucnost. 

Výsledkem práce kineziologa je změna v životě vedoucí ke šťastné lásce…

Více rovněž v článku:Kineziologie je řešením řady problémů>>

Portret-Lada-Chrastna-3

*

~ Lada Chrástná – kineziologie a vztahy
zdroj: vlastní praxe