fbpx

Šťastnější a úspěšnější KAŽDÝ DEN!

MASÁŽE, KINEZIOTEJPING, KINEZIOLOGIE ONE BRAIN – Kompletní řešení pro tělo i mysl

Lada Chrástná

Jsem profesionální masérka pro sportovní, rekondiční a relaxační masáže, a rovněž terapeut a instruktor Kineziologie One Brain®. Poskytuji rovněž služby kineziologického tejpování, regresní terapie a koučinkuU klienta preferuji individuální přístup a věnuji se mu s maximální péčí. 

Aby byly akutní i chronické problémy co nejúčinněji vyřešeny, přizpůsobuji mé služby podle Vašich potřeb. To zahrnuje rovněž vhodně vybranou kombinaci masáží a aromatických Bio olejů. 

Metodám osobního rozvoje se věnuji více než 15 let. Zaměřuji se na kombinaci technik kineziologie, regresní terapie a duševní jógy.

Předávám, co opravdu funguje

Základem mé práce je kombinace metod, které jsou nejúčinnější pro nalezení a vyřešení duševních či fyzických příčin problémů a které jsou užitečné pro docílení pozitivní změny v životě. Teprve po nalezení a vyrovnání toho, co nefunguje či škodí, se člověk může posunout dál v životě a zaměřit se na své cíle.

Vystudovala jsem ekonomii na vysoké škole a působila jsem několik let v managementu malých či velkých firem, měla jsem však zcela odlišnou vizi: Ucelený systém, který by lidem pomáhal zbavovat je stresu a příčin problémů, aby mohli žít šťastnější život. Souběžně jsem se intenzivně věnovala terapiím zaměřeným na nalezení rovnováhy v těle a metodám osobního rozvoje. Zvolila jsem si dělat práci, která má smysl.

Mnohokrát jsem si ověřila, že vše, co předávám ostatním, posouvá jejich soukromí i práci k lepšímu. V mé práci se odráží mnohaleté zkušeností a stálá práce na sobě.

Můžeme se společně v rámci OSOBNÍHO ROZVOJE (kombinace metod kineziologického poradenství a duševní jógy) dostat hlouběji a podívat se na to, co by bylo dobré v životě vyřešit či pozměnit, abyste se cítili lépe a byli šťastnější a úspěšnější.    >> Kineziologie One Brain

V rámci regenerace těla využívám praxe MASÁŽÍ a KINEZIOLOGICKÉHO TEJPOVÁNÍ – pomohou Vám uvolnit svalové napětí v těle, obnovit přirozený tok vitální energie v těle a odstranit přemíru napětí a stresu.    >>Masáže – přehled      >>Kineziotejping

Ve své praxi rovněž PRACUJI S LIDMI PO TRAUMATECH psychických i fyzických, jako jsou rozvody, rozchody, úrazy, úmrtí, nemoci a další. V těchto pro klienta náročných situacích pracuji pomocí kineziologie, regresní terapie, duševní jógy aj. Snažíme se s klientem najít rovnováhu, víru v sebe, objevit znovu světlo a smysl v životě.     > Oblasti mých služeb

Pro ty, kteří mají zájem rozvíjet své schopnosti a naučit se něco nového, pořádám kurzy meditace a práce s vnitřní energií.

Pomohu vám objevit vaši cestu ke štěstí, harmonizovat vztahy, zvýšit hladinu energie, zbavit se stresu, napětí a strachů …

Certifikáty
Basic Instructor Kineziologie One Brain®
Consultant Facilitátor - metoda One Brain® 13. stupeň
Masér pro sportovní a rekondiční masáže (studium na prestižní masérské škole Dexter Academy)
Hloubková masáž krku (Stanislav Flandera)
Dornova metoda PLUS (Zuzana Prouzová)
Mobilizační techniky (Dexter Academy)
Těhotenská masáž (Dexter Academy)
Kineziotejping (Dexter Academy)
Baňkování (Dexter Academy)
Havajská masáž Lomi Lomi (Dexter Academy)
Masáž lávovými kameny (Dexter Academy)
Celostní koučování a Family coaching (Coaching World Praha)
Regresní terapeut
Théta terapeut

Co říkají moji klienti

Reference

Osobní rozvoj s Ladou mi změnil život zásadním způsobem. V rodině máme opět klid, mám chuť a radost ze života, našla jsem odvahu dělat věci jinak a rovněž motivaci splnit si své sny...

Lenka MarkováPraha

Většinu času jsem si neuvědomoval, jak skvělý život je. Lada pomáhá lidem cítit se zase "na živu" a věřit si!

Michal KnížekPraha

Díky Lado za tvá úžasná sezení plná opravdového zájmu a porozumění, motivace k pokroku a také legrace! Vidím novou budoucnost a to je skvělé!

Petr DvořákPraha

Všichni máme minulost, ale musíme se naučit pořád se nekoukat dozadu a žít život radostně nyní v přítomnosti a těšit se na budoucnost. Lado, navždy jsi můj zachránce, srdečné díky.

Helena ŠimkováPraha

Lada mi pomohla najít odpovědi na mnoho otázek v mém životě. Jsem vděčná za všechny změny, které díky tomu přišly.

Karolína VoborskáPraha