fbpx
TĚHOTENSKÁ MASÁŽ

Těhotenská masáž – úžasná masáž pro nastávající maminky, která navozuje pocit úlevy a pohody, má pro těhotné kladný vliv na jejich psychický a fyzický stav a pomáhá zharmonizovat i nenarozené miminko.

Těhotenská masáž probíhá v sedě či v leže na boku. Masírovat lze od II. trimestru těhotenství (doporučuje se pravidelně od 13. týdne těhotenství).

Masáž pro těhotné propojuje účinky esenciálních olejů a jemných masážních technik – je proto nejúčinnější formu aromaterapie pro těhotné ženy.

Těhotenské masáže jsou šité na míru pro každou nastávající maminku.

Masáž pomáhá těhotným ženám lépe se vyrovnat se změnami probíhajícími v jejich těle během gravidity, překonávat napětí i únavu. Přináší hlubokou relaxaci a odbourává stres.

ÚČINEK TĚHOTENSKÉ MASÁŽE

Jedním z nejčastějších důvodů, proč ženy masáže pro těhotné vyhledávají, je uvolnění a odstranění bolestí zad. Masáž dále snižuje svalové napětí, což má kladný vliv na kvalitu spánku, přispívá ke zlepšení regulace oběhového a lymfatického systému, vedoucímu ke zmírnění otoků a lepší cirkulaci tekutin v těle, a ovlivňuje žlázy s vnitřní sekrecí, čímž se podílí na hormonální stabilitě těhotné ženy.

Účinky masáže pro těhotné:

  • uvolňuje bolesti v zádech
  • podporuje krevní oběh ve svalech a kůži
  • zlepšuje metabolismus

Během těhotenství se při masáži uplatňuje základní masážní postup, který je velmi šetrný. Vynechávají se určité tělesné oblasti a těhotná žena se masíruje ve vhodných polohách, s ohledem na rostoucí bříško.

Cílená a pravidelná těhotenská aromaterapeutická masáž může ulehčit průběh těhotenství a porodu.

Kontraindikace:

Těhotenská masáž se nepraktikuje v I. trimestru těhotenství. 

CENA

Masáž pro těhotné – aromaterapeutická – 60 minut  690 Kč