fbpx
AROMA MASÁŽ

Relaxační aroma masáž (též aromaterapeutická) je spojená s léčivým účinkem éterických olejů.

Aroma masáž

Díky příjemným dlouhým tahům se tělo pomalu uvolňuje, masírovaný se „propadá“ do hlubších vrstev vnímání sebe sama a je přístupnější procesům, které byly vyvolány působením éterických olejů.

Aroma masáž pracuje podobně jako aromaterapie s účinky různých vůní na lidský organismus.

AROMA OLEJE – 100% BIO

Pracuje se se 100% bio výtažky rostlinných silic rozpustných v rostlinných olejích, jejichž pomocí lze ovlivnit nejen stav mysli, ale také celkové zdraví.

Aroma masáž

pracuje se se 100% bio výtažky rostlinných silic

Rostlinné silice jsou látky rozpustné v rostlinných olejích, které se míchají v různých poměrech. Výběr směsí éterických olejů záleží na potřebách a požadavcích klienta. Některé oleje jsou vhodné pro stimulaci organismu a mysli, jiné naopak pro zklidnění. Některé oleje pomáhají při migrenózních stavech, smutku aj. Podle toho se volí také tempo masáže, pomalejší a plynulé hmaty mají relaxační účinek, zatímco hlouběji působící hmaty se užívají při stimulační masáži.

Olej je během masáže příjemnými pohyby vmasírován do pokožky, kde proniká do drobných vlásečnic a dále do krevního oběhu. Éterické oleje působí hned dvojím způsobem: do organismu vnikají pokožkou a zároveň jsou vdechovány, ovlivňují nervový systém a působí na psychický stav klienta.

Aroma masáž

aroma masáž uvolňuje svaly, odstraňuje napětí a stres

ÚČINKY AROMA MASÁŽE

Aromaterapeutická masáž je velice vhodná zejména k uvolnění svalů, odstranění duševního napětí a stresu, k psychickému povzbuzení a pomáhá také odplavit únavu. Dále se užívá k posílení imunity, prevenci proti infekčním onemocněním a zánětům, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, v důsledku čehož se zvyšuje vyplavování toxických látek z těla. Masáž je doporučována také ke zmírnění otoků nebo podpoře trávicího systému.

Kontraindikace aroma masáže: 

Alergie na některé druhy bylin, horečnatá či virová onemocnění, leukémie, rakovina.

CENA

Aromaterapeutická masáž – 60 minut  890 Kč