fbpx
KLASICKÁ REGENERAČNÍ MASÁŽ

Klasické masáže

Klasická regenerační masáž (též nazývána švédská masáž) je jednou z variant, jak zlepšit zdravotní stav, je vyhledávaná pro své regenerační a rekondiční účinky. Tento druh masáže může často pomoci od chronických i akutních bolestí zad či poúrazových bolestí.

Klasická masáž je jedna z nejpřirozenějších cest, jak dopomoci k rychlejší regeneraci organismu.

Techniky masáže dokážou snižovat bolest, uvolňovat klouby a svalstvo a v neposlední řadě dokáže být klasická masáž relaxačním prostředkem k navození uvolněných pocitů, snížení napětí a stresu.

KLASICKÁ MASÁŽ – ÚČINKY

Klasická regenerační masáž podporuje krevní a lymfatický oběh, napomáhá k nastartování očistného procesu v organizmu. Posiluje imunitní systém. Poskytuje hluboké uvolnění, harmonizuje tělo i duši. Odbourává stres, únavu a navozuje psychický a fyzický odpočinek.

Mechanický účinek masáže spočívá v tom, že podporuje návrat odkysličené krve zpět směrem k srdci. Biochemický účinek, při dobře provedené masáži, je ten, že se povrch kůže lépe prokrvuje. Reflexní účinek, receptory na povrchu těla se aktivují. Klasická masáž urychluje celkovou regeneraci organismu. Podle názoru odborníků klasická masáž pomáhá k rozpohybování lymfatického systému.

Vhodně zvolenými masážními hmaty a prostředky dosáhneme odezvy nejen v místě působení, ale i v místech vzdálených a následně i v celém organismu masírovaného.

Klasická masáž působí jako prevence před bloky vzniklými v pracovní zátěži, špatným sezením a dalšími činnostmi, které tělo výrazně namáhají. Zároveň však dokáže od takovýchto bloků pomoci. Poradím Vám, jak se vyvarovat dalším problémům a doporučím, jak těmto problémům předcházet i sami – vhodným cvičením či protahováním. Tlakem, tahy, poklepy či třesením dojde k hluboké relaxaci svalů i mysli.

Klasická regenerační masáž

MASÁŽ ČÁSTÍ TĚLA DLE VÝBĚRU

Dle Vámi zvoleného času masáže je možné masírovat vybranou partii, ale i celé tělo. K opomíjeným masážím patří masáž břicha – vhodná pro zlepšení peristaltiky střev a podpoření trávícího traktu, nebo také masáž hrudníku – která je mimořádně přínosnou technikou pro dýchací svaly a ocení ji ženy i muži, protože aniž bychom si to uvědomovali, právě svaly hrudní oblasti jsou velmi zatěžovanými partiemi.

Kontraindikace

Kdy masáž není vhodná: bezprostředně po těžkém jídle, při infekčních, zánětlivých, horečnatých či virových onemocněních, při nádorových onemocněních, při neléčeném vysokém krevním tlaku, při epilepsii a kardiovaskulárních potížích je nutno konzultovat s lékařem.

CENÍK KLASICKÝCH MASÁŽÍ
30 min 450 Kč
45 min 650 Kč
60 min 900 Kč
90 min 1.300 Kč
120 min 1.600 Kč