fbpx

 

Jak kineziologie probíhá?

Proces kineziologie probíhá cca 60 až 90 minut a počet sezení je různý. Můžete chtít najít zdroj stresu a stres snížit nebo nalézt motivaci k jednomu kroku a sezení pak může být jedno či dvě. Chcete-li zlepšit nějakou oblast či odstranit hlubší problém většinou 3 – 5 sezení.
V systému kineziologie One Brain® používám tzv. svalový test. Svaly reagují na negativní informace oslabením nebo napětím. Každý fyzický nebo psychický problém se projeví na svalovém napětí. Mozek si uchovává všechny zážitky od narození po současnost. Tím se dopracuji k potřebné informaci a díky tomu jsem schopna odhalit i problémy zasunuté hluboko v podvědomí. Pomocí odpovídající korekční techniky pak blokádu jemně, avšak účinně odstraním (cviky, pohyby, akupresura, barevná terapie, světelné působení aj. dle potřeby…) Obnoví se tok energie a organismus se tak může navrátit do rovnovážného stavu. Na konci sezení klient většinou cítí úlevu.

 

CENÍK  – KINEZIOLOGICKÁ PORADNA – platný od 1.1.2020
Jedno sezení – cca 60 až 90 min 900 Kč
Sezení u klienta – 60 až 90 min (sezení probíhají u klienta doma či ve firmě) 2.400 Kč

PŘEOBJEDNÁNÍ

Pokud se nemůžete dostavit v dohodnutém termínu, informujte o tom nejpozději den předem telefonicky či sms na číslo 739456163, vyhnete se tak úhradě storno poplatku.

STORNO POPLATEK

Pokud se objednáte na kineziologii, je tato objednávka závazná. Storno poplatek, který je ve výši ceny objednané procedury, Vám nebude účtován, pokud se omluvíte nejpozději den před začátkem rezervace. Pokud se jedná o dárkový poukaz – poukaz propadá.

V každém týdnu volají náhradníci na volný termín, kteří by velice rádi obsadili Vaše místo, proto je škoda, že mi nedáte dřív vědět a blokujete prostor studia a můj čas, který jsem mohla věnovat jinému klientovi. Děkuji za pochopení.

Firemní koučink: 2.500 Kč/sezení 60 minut (dle počtu sezení a účastníků z firmy).

Objednat se můžete také přímo na emailu: Lada@mamvolbu.cz