fbpx
KINEZIOLOGIE

Kineziologie One Brain® Vám pomůže vyřešit problémy z minulosti hluboce zasunuté v podvědomí, které Vás často obtěžují dodnes. Stresy, psychické problémy, problémy ve vztazích, strachy, poruchy spánku a mnoho dalšího…

Kineziologie One Brain® dokáže odstranit příčiny Vašich problémů.

JAK TO PROBÍHÁ

Kineziologie One Brain® nediagnostikuje a neléčí, ale hledá příčinu problému. Pomocí svalového testu získám potřebné informace související s problémem klienta. Působím jemným tlakem na zápěstí testované osoby. Změnou napětí ve svalu získávám odpovědi na položené otázky. Mohu tak určit přesný věk klienta a určit okolnosti, kdy prožil stres nebo nějakou traumatickou událost. Rovněž mohu určit, kde v těle je zablokovaná energie. Test využívá skutečnosti, že v lidském těle jsou informace o všech neurologických blokádách uloženy na buněčné úrovni. Mozek eviduje energetické bloky od početí až dodnes. 

Podle získaných odpovědí určuji další průběh odblokování. Protože vztah mozek – sval pracuje v obou směrech, lze problém ve spolupráci s klientem vhodnými korekcemi odstranit.

Vhodnou korekcí mohu odstranit emocionální i fyzický blok a tělo je schopné zapojit samoléčebné mechanizmy.

ŘEŠÍM HLUBOKO UKRYTÉ PROBLÉMY

Pracuji na problému v současnosti i v regresi. Procházím tak s klientem celým životem a hledám negativní emoce, které souvisejí s jeho problémem. Často se odhalí pravdy z dětství nebo prenatálního období, které si ani nemůžeme uvědomit. Jindy to jsou záležitosti, které si neradi přiznáváme. Tato metoda umožňuje lépe poznat sebe sama, porozumět svým citům a chování. Někdy stačí opravdu málo, aby se klient zbavil obtíží, znovu si sebe vážil a objevil své možnosti nebo schopnosti.   >Více o kineziologii čtěte v mém článku.>>

KOMPLETNÍ VZDĚLÁNÍ PRO TUTO PRÁCI ZAHRNUJE 13 STUPŇŮ. 

OBLASTI, KTERÉ LZE ŘEŠIT:

 • stresy současné i z minulosti
 • problémy ve vztazích
 • vyrovnání se s životními situacemi
 • problémy s otěhotněním
 • pocity strachu a úzkosti, změny nálad a smutku
 • poruchy spánku
 • dyslexii (poruchy čtení, psaní a počítání, hyperaktivitu, nesoustředěnost)
 • trému
 • koktání a tiky
 • problémy s tělesnou váhou
 • alergie
 • závislosti
 • posedlosti
 • bolesti různého původu (i po úrazech), které se nedaří lékařskou péčí vyřešit
 • posílení imunity
 • harmonie v duševní i fyzické oblasti
 • znovunalezení svých schopností a možností
CENÍK  – KINEZIOLOGICKÁ PORADNA
Jedno sezení – cca 60 až 90 min 1.200 Kč
Děti jedno sezení – cca 60 min 1.000 Kč

PO ODBLOKOVÁNÍ

Odblokování se uvolní negativní energie spojená se stresem nebo traumatickou událostí v minulosti, která ovlivňovala klienta v přítomnosti.

Klient pak nachází nová řešení svých stávajících problémů a tím dosahuje větší harmonie v životě.

Řekni mi, jak se cítíš a já ti řeknu, kam ve svém životě směřuješ.

PRÁCE S DĚTMI

Odblokování malých dětí probíhá za přítomnosti dospělého, většinou matky, přes kterou často testuji i všechny potřebné informace. Dobré je, pokud rodič přijde na sezení kineziologie nejprve sám, aby si propojil souvislosti, kam problém s jeho dítětem sahá. 

VÍCE O KINEZIOLOGII 

Kineziologie One Brain® je jedna z nejznámějších metod alternativní medicíny, má již 30-ti letou tradici a používá se v 15-ti zemích světa. Je postavena na poznatcích tradiční asijské medicíny, zároveň slučuje tyto poznatky s psychoterapií a západní medicínou.

Kineziologií se jako první zabýval v šedesátých letech 20. století americký chiropraktik George Goodhearth. Zjistil, že negativní myšlenka sval oslabí a objevil možnost testovat tělo pomocí svalů. Během několika let vzniklo z jeho základů mnoho různých odvětví, z nichž jedno se nazývá One Brain®. Tvůrci tohoto odvětví Gordon Stokes a Daniel Whiteside metodu zdokonalovali od 70. letech 20. století. Systém dále nazvali Three In One Concepts® (Systém tři v jednom® = jednota těla, mysli, ducha).  >>více na 3in1concepts.us 

Různé problémy lidí vznikají z různých stresových nebo traumatických situací.

Kineziologie One Brain® – vychází z poznatku, že na počátku většiny psychických i fyzických problémů je emocionální příčina – tedy stresová nebo traumatická situace = stres. Mozek pracuje jako biologický počítač, v jeho paměti (databázi) je uloženo vše, co vnímáme smysly od početí. Informace dobré i špatné. Vlivem prožitého negativního zážitku dochází v mozku k zablokování energie až ze 75 %. Následně se v těle vytvoří blok, který si můžeme představit jako přerušení důležité nervové dráhy, která vede k určitému centru v mozku. Důsledkem toho jsou různé duševní a fyzické potíže. Blok může člověk nosit celý život, aniž by ho zpozoroval, ale vlivem spouštěcího podnětu se může kdykoliv probudit k životu a tím zahájí v těle stresovou reakci.

Jakmile odstraníte stres na nějaký zážitek z minulosti, změníte svůj postoj v přítomnosti a tím samozřejmě měníte i svou budoucnost… Získáte možnost volby tam, kde nyní máte pocit, že volbu nemáte. 

Kineziologie One Brain nediagnostikuje a neléčí, ale hledá příčinu problému. U zdravotních obtíží doporučuji nejprve podstoupit ošetření lékařem.

Objednat se můžete také přímo na emailu: Lada@mamvolbu.cz