fbpx
AROMA MASÁŽ

Relaxační aroma masáž (též aromaterapeutická) je spojená s léčivým účinkem éterických olejů.

Aroma masáž

Díky příjemným dlouhým tahům se tělo pomalu uvolňuje, masírovaný se „propadá“ do hlubších vrstev vnímání sebe sama a je přístupnější procesům, které byly vyvolány působením éterických olejů.

Aroma masáž pracuje podobně jako aromaterapie s účinky různých vůní na lidský organismus.

AROMA OLEJE – 100% BIO

Pracuje se se 100% bio výtažky rostlinných silic rozpustných v rostlinných olejích, jejichž pomocí lze ovlivnit nejen stav mysli, ale také celkové zdraví.

Aroma masáž

pracuje se se 100% bio výtažky rostlinných silic

Rostlinné silice jsou látky rozpustné v rostlinných olejích, které se míchají v různých poměrech. Výběr směsí éterických olejů záleží na potřebách a požadavcích klienta. Některé oleje jsou vhodné pro stimulaci organismu a mysli, jiné naopak pro zklidnění. Některé oleje pomáhají při migrenózních stavech, smutku aj. Podle toho se volí také tempo masáže, pomalejší a plynulé hmaty mají relaxační účinek, zatímco hlouběji působící hmaty se užívají při stimulační masáži.

Olej je během masáže příjemnými pohyby vmasírován do pokožky, kde proniká do drobných vlásečnic a dále do krevního oběhu. Éterické oleje působí hned dvojím způsobem: do organismu vnikají pokožkou a zároveň jsou vdechovány, ovlivňují nervový systém a působí na psychický stav klienta.

Aroma masáž

aroma masáž uvolňuje svaly, odstraňuje napětí a stres

ÚČINKY AROMA MASÁŽE

Aromaterapeutická masáž je velice vhodná zejména k uvolnění svalů, odstranění duševního napětí a stresu, k psychickému povzbuzení a pomáhá také odplavit únavu. Dále se užívá k posílení imunity, prevenci proti infekčním onemocněním a zánětům, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, v důsledku čehož se zvyšuje vyplavování toxických látek z těla. Masáž je doporučována také ke zmírnění otoků nebo podpoře trávicího systému.

KONTRAINDIKACE AROMA MASÁŽE: Alergie na některé druhy bylin, horečnatá či virová onemocnění, leukémie, rakovina.

CENA

Aromaterapeutická masáž – 60 minut  900 Kč
Aromaterapeutická masáž – 45 minut  650 Kč
Aromaterapeutická masáž – 30 minut  450 Kč

ÉTERICKÉ OLEJE POUŽITÉ PŘI AROMA MASÁŽI

Jako základ používám 100% PŘÍRODNÍ MANDLOVÝ OLEJ bohatý na minerály a vitamíny – hlavně velké množství vitamínu E, který je silný antioxidant a pokožku aktivně regeneruje a posiluje.

Do oleje jsou přimíchány 100% BIO VÝTAŽKY ROSTLINNÝCH SILIC. Olej se směsí esenciálních olejů je během masáže vmasírován do pokožky, kde proniká do drobných vlásečnic a do krevního oběhu.

VÝBĚR BIO SMĚSÍ PRO AROMA MASÁŽ:

OSVĚŽUJÍCÍ MÁTOVÁ – Máta peprná, Pomeranč sladký – Aroma směs harmonizuje, dodává radost a optimismus a je protiinfekční.

LEVANDULOVÁ POVZBUZUJÍCÍ  – Levandule lékařská, Pomeranč – Aroma směs hojí a zklidňuje, rozptyluje úzkost, povzbuzuje a dodává radost.

UVOLŇUJÍCÍ  – Pomeranč sladký, Pelargonie vonná, Skořicovník – kůra. Aroma směs uvolňuje při stresu a přepracovanosti, pomáhá při úzkosti a nervovém vyčerpání, zmírňuje rozrušení, dodává klidnou sílu a jistotu.

INSPIRACE  – Vavřín vzácný, Grapefruit, Pomeranč sladký, Pelargonie vonná – Aroma směs posiluje důvěru ve vlastní tvořivost a vnitřní potenciál, otevírá prostor intuici, dodává vhled potřebný ke změnám, osvobození a růstu.

RADOST ZE ŽIVOTA  – Jasmín pravý, Pomeranč  sladký – Aroma směs povznáší a uvolňuje, ulevuje při depresi a strachu, přináší radost a optimismus, zlepšuje intuici.

IMUNITA – Kananga vonná, Ravintsara, Pačule obecná, Grapefruit, Pelargonie – Aroma směs má silné protivirové a antibakteriální účinky, ulevuje při úzkosti a depresích, posiluje obranyschopnost organizmu, harmonizuje srdce a emoce.